Telefonní číslo

+420 602 118 299

Adresa

Na Perštýně 342/1, 110 00 Praha

O nás

Domů / O nás

Certifikace CE

Všechny naše produkty odpovídají evropským normám (Comunita Europea).

Šetrné k okolí

Díky inovacím jsou naše produkty šetrné k životnímu prostředí.

Havarijní servis 24/7

+420 602 118 299

Hořáky, ohřívače a mobilní kotelny Free heating s.r.o.
O nás

Free heating

Jsme přímými dovozci hořáků a ohřívačů na použité, recyklované a topné oleje skupiny Kingwei Energy a specializujeme se na prodej či pronájem mobilních teplovodních a parních kotelen. Tyto kotelny jsou ideálním řešením pro dočasné vytápění budov během rekonstrukce nebo v případě poruchy topného systému.

Výrobky dodáváme jako kompletní produkt bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Vynikají vysokou, osvědčenou kvalitou a výbornou cenou. Naše produkty prošly důkladným testováním jako vysoce kvalitní a spolehlivé. Díky neustálým technickým inovacím jsou navíc šetrné k životnímu prostředí.

Z Německa dovážíme výhradně kotle od značky Viessmann, která je považovaná za nejlepší značku v oboru. Díky dlouhodobým kontaktům je dodáváme na trh za 70 % ceny oproti konkurenci.

Naše kotelny pomáhají třeba v Praze, Olomouci, Nové Pace, Kolíně či Velkých Hamrech, kde zároveň poskytujeme jejich servis 24/7.

Přidejte se k našim spokojeným klientům

Investujte do dluhopisů s ročním výnosem 14 %

Prodej a pronájem mobilních teplovodních či parních kotelen, které jsou zálohou v případě výpadku, mají na českém trhu velký potenciál.

Tuzemské firmy a instituce je teprve začínají zavádět a my jsme pro ně s 15 lety zkušeností v oboru spolehlivým dodavatelem. Investované prostředky ihned využijeme na uspokojení dlouhodobé poptávky, která převyšuje naši nabídku.

Už od 50 tisíc

Investovat do dluhopisů můžete už od 50 000 Kč.

Výnosy

Výnosy z dluhopisů vyplácíme každé 3 měsíce.

Investujte do mobilní kotelny s Free heating s.r.o.